fbpx

בקניה מעל 200 ₪ -המשלוח חינם בדואר רשום

תקנון האתר ותנאי שימוש

הגבלת גיל גלישה וקנייה באתר

הרוכשות באתר מתחייבות שהן מעל גיל 18.

מדיניות אספקת מוצר

התשלום הינו באמצעות כרטיס אשראי.

הפריטים יארזו וישלחו עד 7 ימי עסקים מביצוע התשלום. ג'פסיז תעשה כמיטב יכולתה לספק את ההזמנות במועד הקצר ביותר האפשרי. הפריטים שנרכשים באתר ישלחו באמצעות דואר רשום בדואר ישראל או באמצעות חברת משלוחים לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. לאחר מסירת הפריטים לדואר ישראל או לחברת המשלוחים, ישלח ללקוחה מספר מעקב למספר הטלפון שהוזן בטופס הרכישה.

ג'יפסיז אינה אחראית לעיכובים ותקלות שנגרמים לאחר מסירת הפריטים לדואר ישראל או לחברת המשלוחים.

בעת הרכישה של פריטים באתר יש למלא פרטים מלאים ומדויקים כדי שהמשלוח יגיע ליעדו. במידה ויש עיכוב או תקלה במשלוח עקב הזנת פרטים שגויים או חלקיים, הלקוחה תישא באחריות ותחויב בעלויות טיפול ומשלוח נוספות, אם ישנן. כמו כן במקרה ובו המשלוח הגיע ליעדו אך אינו נאסף על ידי הלקוחה וכתוצאה מכך נשלח בחזרה לעסק, תחויב הלקוחה בעלויות הנוספות. לכן היי ערנית לפרטים והמשלוח יגיע ליעדו.

מחירי הפריטים באתר אינם כוללים עלות משלוח. מחירי הפריטים ועלות המשלוחים עשויים להתעדכן מעת לעת.

אחריות בית העסק

חשוב לנו שתהי מרוצה מהרכישה ולכן אנחנו עושות כל שביכולתנו לספק כמה שיותר מידע ברור ומדויק עבור כל פריט כולל מידות, צבע וכן לדאוג שהפריטים במצב תקין וטוב במועד שליחתם. עם זאת, עקב אופי הפריטים באתר אשר הינם פריטי לבוש וינטג' ויד שניה, ג'יפסיז לא תישא באחריות על הפריטים הנרכשים ולא על אופי הצבע שעשוי לצאת שונה מעט מן המוצג.

תנאים לביטול עסקה

התחרטת? לא מתאים לך? אני מבינה – ניתן להחזיר את הפריט מכל סיבה שהיא, בדואר רשום ובצירוף קבלה, בתוך 72 שעות מהיום בו קיבלת אותם ולקבל החזר כספי או זיכוי באתר, למעט עלות המשלוח אלא במקרים של פגם בפריט. כמובן שכדי לקבל החזר כספי או זיכוי באתר, על הפריטים להיות באותו מצב כפי שקיבלת אותם. ביטול עסקה יחשב רק לאחר פניה חוזרת של ג'יפסיז המאשרת את ביטול העסקה, ותחת התנאים הבאים:

1. על הפריט להישלח בחזרה לא יותר מ-72 שעות מרגע שהתקבל אצל הלקוחה. במידה ועברו יותר מ-72 שעות לא נוכל לקבל את הפריט בחזרה.
2. לא נעשה שום שימוש בפריט והוא הוחזר במצב שבו הוא נשלח במקור כולל הטיקט המחובר לבגד, ללא ריח בישום וללא סימני שימוש.
3. צורפה קבלה.
4. נשלח במסרון לג'יפסיז מספר מעקב על המשלוח החוזר כולל שם וטלפון.

במידה וכל התנאים האלו יתקיימו, תקבלי החזר בניכוי דמי המשלוח/עם דמי משלוח באחד מן האמצעים הבאים: אמצעי התשלום שבו שילמת, אפליקצית ביט פייבוקס, העברה בנקאית או זיכוי לרכישה עתידית. ג'יפסיז זכאית לשנות כל האמור לעיל בכל זמן ועת.

***על פריטים שנקנו בסייל/ הנחה /קוד קופון,לא יתאפשרו התנאים הנ"ל ואין אפשרות להחזרה/החלפת מוצר.***

מדיניות פרטיות

ג'יפסיז נוקטת באמצעים מקובלים לאבטחת מידע והתשלום מבוצע בצורה מאובטחת.

ג'יפסיז תעשה שימוש בפרטי הלקוחות המוזנים באתר אך ורק לשם אספקת הפריטים הנרכשים באתר ולצורך מעקב וניטור אחר הזמנות וסקרים.

זכויות יוצרים

כל זכויות הקניין הרוחני ביחס לאתר לרבות, אך לא רק, התוכן, העיצוב, העריכה וכן אופן הצגתו ועריכתו של המידע המופיע באתר והאתר עצמו שמורות באופן בלעדי לג'יפסיז. אין להעתיק ו/או לשעתק ו/או לשכפל את תוכן האתר במלואו או בחלקו ללא קבלת אישור מאיתנו בכתב ומראש.

ג'יפסיז מכבדת את זכויותיהם של צדדים שלישיים ונוקטת בצעדים הנדרשים על מנת שלא להפר כל זכות של צדדים שלישיים. ככל ונפגעו זכויותיו של צד שלישי בתום לב, ניתן וצריך לדווח לאתר.

במקרה נדיר בו, חס וחלילה, התגלעה כל מחלוקת, מוסכם כי יחול החוק הישראלי וסמכות השיפוט הבלעדית תהיה לבתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

תודה שקראת,

מאחלת לך חווית קניה נעימה ואשמח תמיד לענות לכל שאלה יעוץ ובקשה.

♥️♥️♥️